Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Співробітник ТЦК: Лише 2% військовозобов’язаних, які отримали повістку, приходять з нею до центру комплектування

Соціум27 мая 2024, 16:23 0

Військовий, який нині працює в ТЦК, розповів, що лише 2% військовозобов’язаних, які отримали повістку, приходять з нею до центру комплектування.

Як пише Апостроф, про це повідомив військовий Володимир Гренюх виданню "Еспресо".

Нині Гренюх працює у Шевченківському РТЦК у Львові, але ще донедавна він служив у лавах ЗСУ та захищав Україну від російських окупантів.

Він розповідає, що досить часто спілкується з мобілізованими, адже займається їхньою підготовкою, і наголошує, що конфліктів майже не буває.

"Як показує практика, всі все розуміють. Ми спілкуємося з військовозобов’язаними, пояснюємо їм ситуацію і непорозумінь практично немає. Буває, що кажуть "а чого я маю йти", – пояснює військовий.

Володимир зазначає, що при виникненні конфліктних ситуацій, намагається діяти так, щоб не нашкодити ні собі, ні військовозобов’язаному.

"Усі мають йти захищати свою країну. Ми там уже були, на війні залишили своє здоров’я, дехто життя. Коли це пояснюєш, тоді спілкування легше проходить", – додає він.

Також Гренюх не оминув й питання мобілізації:

"Те, що зараз відбувається, є правильним. Зі 100% людей, які отримали повістки, приходять усього 2%. У мене є побратими, які вже загинули, а є ті, яких треба міняти. Зрозумійте правильно: бригади по 2-3 роки перебувають у зоні бойових дій, треба робити заміни.", – підкреслив він.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях