Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Федоров: колаборантів на ТОТ замінюють на російських військових

Соціум30 ноября 2023, 18:25 0

На тимчасово окупованій території Запорізької області колаборантів, які пішли на співпрацю з ворогом, замінюють на російських військових.

Про це в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Укрінформ.

“Ми бачимо тенденцію - спочатку це було в Приазовському, Якимівці, Веселому, де зрадників одразу поставили сільськими головами або організаторами псевдовлади на території невеликих населених пунктів, але потім їх змінювали і зрештою привезли з рф відставних офіцерів, які є недомерами або недоголовами сільрад. Зараз бачимо зміну на прикладі Мелітопольської лікарні. Того, хто погодився працювати з ворогом і став головним лікарем, також зняли і привезли замість нього нового керівника лікарні з рф”, - сказав Федоров.

У своєму Телеграмі він уточнив, що лікар, про якого йдеться, - це микола андрос. В окупації він очолив так звану "Мелітопольську обласну лікарню" і схиляв медиків працювати на ворога та оформлювати роспаспорти. Нині його крісло зайняв полковник з рф віктор сторожилов.

Теги: Федоров

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях