Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Маляр: У Силах оборони є багато недосвідчених підрозділів, які "бояться" відправляти у бій

Соціум24 ноября 2023, 10:16 0

Ексзаступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що у Силах оборони є багато недосвідчених підрозділів, які "бояться" відправляти у бій, оскільки вони можуть не виконати завдання. Про це вона повідомила в інтерв'ю LIGA.net.

За її словами, Україна вперше стикається з війною такого масштабу, і ніхто не розуміє, коли вона закінчиться, а тому складно скласти план ротації та демобілізації воїнів на рік-два.
"І це зараз неможливо, треба це усвідомити. Потрібно знайти механізми, щоб люди могли відновлюватися. Держава в цьому зацікавлена. Це навіть не гуманізм, а інтерес держави. Воююча людина має відпочивати. Відпустку має нормально брати. Ці складності у ЗСУ є. Це питання, яке потрібно вирішити і про це не треба соромитися говорити. Але є інша правда, що недосвідчені підрозділи, нові, які не пройшли певних бойових дій, часто їх не хочуть або бояться використовувати, тому що вони можуть не виконати завдання", – сказала Маляр.

Вона наголосила, що в Україні є приклади ділянок фронту, де росіяни наступають більше року, і там стоять досвідчені бійці, які тримають оборону.

"Треба шукати середину. Тут, безумовно, військові повинні знайти вихід між тим, що потрібно бути впевненим у людях, які зараз виконують бойове завдання. З іншого боку, це все живі люди, які мають звичайний людський ресурс, що закінчується. І те, що має бути ротація, має. І те, що не повинні відпустки нормально йти, звичайно, повинні. Тут може бути дискусія", – резюмувала вона.

Теги: Маляр

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях