Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Маляр: Міноборони перереєструє та реорганізує агентство АрміяІnform

Соціум17 сентября 2023, 13:20 0

Відповідно до вимог Закону «Про медіа» відбудеться перереєстрація та реорганізація агентства АрміяІnform. Оптимальним рішенням стане створення онлайн-медіаінформагентства.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час заходу «Редколегія. Саміт».

«У нас є новий закон про медіа, в якому тепер вже не передбачається існування інформаційних агентств. У нас немає жодного шансу, якщо ми рухаємося в руслі закону, а ми державна інституція, ми зобов’язані його ліквідувати, відповідно до закону, що ми й робимо. Але враховуючи, що там дійсно працювали люди, ми знайшли законну формулу, щоб не знищувати повністю роботу, яка була зроблена, і це буде онлайн-медіаінформагентство. Ми зобов’язані зараз пройти перереєстрацію і реорганізацію», – пояснила заступниця міністра оборони.

За її словами, роботу агентства АрміяІnform забезпечували 144 особи, що є занадто високим показником.

«Держава витрачала кошти на ці зарплати, це переважно люди з високими військовими званнями в період дефіциту людей на фронті. Це неприпустимо», - наголосила Маляр.

Довідково. АрміяInform — інформаційне агентство Міністерства оборони, створене у грудні 2018 року, яке висвітлює події у сфері оборони і безпеки: оперативна інформація, аналітика, ексклюзивні коментарі, інтерв'ю, фоторепортажі, інфографіка, відеостріми з місця події.

Кореспонденти агентства працюють у всіх регіонах України, зокрема постійно в районі бойових дій на сході. Від початку широкомасштабного вторгнення росії мобільні групи агентства висвітлюють події в усіх районах бойових дій.

Інформаційне агентство співпрацює з пресслужбами та службами зав’язків з громадськістю військових частин і підрозділів, з військовими організаціями, електронними й друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, закордонними медіа, органами влади, посольствами й консульствами, підприємствами ОПК. Має професійну фотослужбу та власний фотоархів.

На базі пресцентру агентства організоване проведення та комплексний медіасупровід пресконференцій, брифінгів, круглих столів, інтернет-конференцій, презентацій, семінарів, виставок.

Теги: Маляр

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях