Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Ляшко створив робочу групу з посилення ролі приватних медичних закладів

Соціум13 июля 2023, 10:16 0

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко створив робочу групу з посилення ролі приватних закладів охорони здоров’я у відновленні та розвитку системи охорони здоров’я.

Відповідний наказ №1245 “Про утворення та затвердження складу робочої групи з посилення ролі приватних закладів охорони здоров’я у відновленні та розвитку системи охорони здоров’я” оприлюднено на сайті МОЗ, передає Укрінформ.

Робочу групу очолив сам міністр Ляшко, до неї, зокрема, увійшли: народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, голова Національної служби здоров'я України Наталія Гусак, голова Представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт (за згодою), голова ГС «Асоціація приватних медичних закладів України», генеральний директор ТОВ «Смарт Медікал Центр» Олена Єщенко та інші.

Робоча група при МОЗ покликана стати діалоговою платформою для об’єднання зусиль з адаптації реформи системи охорони здоров’я до умов воєнного часу та повоєнного відновлення країни.

Теги: Ляшко

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях