Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

медведєв прокоментував петицію, яка закликає до розміщення ядерної зброї на території України

Політика31 марта 2023, 16:25 0

На сайті президента України 30 березня було зареєстровано петицію, яка закликає до розміщення ядерної зброї Сполучених Штатів на території України або розробки Україною власних ядерних озброєнь. Текст петиції опубліковано на сайті президента Володимира Зеленського.

За перший день таку ініціативу українського загалу підтримали 215 осіб, щоб її розглянув президент України, необхідно 25 тисяч голосів.

Заступник голови ради безпеки рф дмитро медведєв у відповідь на петицію про відновлення ядерного статусу, що з'явилася на сайті президента України, запропонував скласти в рф петицію про превентивний ядерний удар. Про це повідомляється в Telegram-каналі представника Кремля.

медведєв, який також обіймає посаду першого заступника голови воєнно-промислової комісії рф, запропонував ініціювати російську "петицію про попереджувальний (або превентивний) ядерний удар", якщо президент США Джо Байден ("дід з деменцією" в термінології медведєва) привезе до Києва "валізу з кодами".

"Танки та ракети постачають, літаки майже готові давати. Дивишся, і ядерну зброю свою віддадуть", — припускає російський чиновник.

Треба сказати, що подібних петицій про повернення Україні ядерного статусу, починаючи з 2015 року, на сайті президента України було зареєстровано понад 300. Усі вони не набирали необхідних для розгляду 25 тисяч голосів.

Теги: медведєв

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях