Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Вірменія визнала проблеми з російськими миротворцями у Нагірному Карабаху

Політика15 марта 2023, 16:32 0
Поделиться

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив у вівторок, що поскаржився президенту володимиру путіну на "проблеми" з російськими миротворцями у Нагірному Карабаху, попередивши про ескалацію у неспокійному кавказькому регіоні.

Про це пише AFP, передає УНН.

"Вчора у телефонній розмові з путіним я говорив про можливу ескалацію в Нагірному Карабаху і сказав, що є проблеми у зоні відповідальності російських миротворців, але кризи немає", - сказав Пашинян під час пресконференції.

"Риторика Азербайджану з кожним днем стає дедалі агресивнішою" - сказав він, засуджуючи блокаду Лачинського коридору, який є єдиним сухопутним сполученням Карабаху з Вірменією.

Пашинян назвав порушення на маршруті "підготовкою до етнічної чистки вірмен".

"Хочу наголосити, що це сталося в зоні відповідальності російських миротворчих сил. Це нас непокоїть", - сказав Пашинян, маючи на увазі смерть трьох вірмен під час останніх прикордонних зіткнень на початку березня.

Пашинян також повідомив, що нещодавно Вірменія отримала відповідь Баку на пропозиції щодо повноцінного мирного договору, які Єреван подав у середині лютого.

Він наголосив на певному прогресі у мирному процесі, але сказав, що "фундаментальні проблеми" залишаються, тому що "Азербайджан намагається висунути територіальні претензії, що є червоною лінією для Вірменії".

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях