Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Федоров розповів про пілотний проект 5G-зв'язку в Україні

9 февраля 2024, 09:15 0

Пілотний проект 5G-зв'язку в Україні може бути запущений уже в поточному році. Про це в інтерв’ю Forbes Україна заявив віце-премʼєр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«З 2019 року, коли я прийшов на посаду, ми зробили більше, аніж планували. В нас було чотири ключові напрямки: послуги, цифрова економіка, цифрові навички та сфера телекомунікацій», – розповів Федоров.

Він наголосив, що у 2019 році було відразу зроблено перерозподіл частот, для того щоб активно розвивався 4G. Тож пілот 5G, хоча б локально, ймовірно, вийде зупистити у 2024 році. Також міністр зауважив, що повномасштабна війна впливає на частоти, які для цього потрібні, проте «спробувати варто».

«Я вірю в підприємців та бізнес. Не вірю в роль держави в економіці. Не вважаю, що вона має займати важливе місце. Потрібно максимально все відпускати, тому, наприклад, існує «Дія.City», – підкреслив очільник Мінцифри.

Також Михайло Федоров акцентував, що йому б хотілося запустити більше проєктів, пов’язаних з інноваціями для бізнесу, – стимулів, які б змушували модернізувати підприємства. Наприклад, грантову програму, яка фінансово підтримує інновації: від запровадження CRM-систем до нових технологій виробництва.

Теги: Федоров

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях