Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

В межах будівництва оборонного рубежу на кордоні з росією Естонія встановить 600 бункерів, - ЗМІ

Соціум9 июля 2024, 10:16 0

Естонія почне кампанію з будівництва оборонного рубежу на кордоні з росією у 2025 році. Під час реалізації проєкту, на який виділять 60 млн євро, встановлять 600 бункерів.

Про це повідомили у відділі інфраструктури естонського держцентру оборонних інвестицій, пише The Moscow Times.

Там зазначили, що загалом планують виготовити три дослідні зразки, на початку осені розпочнуть їхнє тестування. Після випробувань влада обере один та оголосить тендер на спорудження бункерів для всієї лінії оборони на основі цього стандарту.

Відомо, що формуючи вимоги до захисної споруди, врахували досвід війни в Україні. Бункер має вміщувати до десяти бійців зі спорядженням та мати місце для кухні. Основним матеріалом обрали бетон, адже такі бункери більш надійні та дешевші у виробництві. У компанії-підряднику розповіли, що зразки відрізняються, зокрема, термінами та вартістю виробництва, способами транспортування, швидкістю монтажу.

Очікується, що на конструкціях випробують 155-міліметрові боєприпаси. Бункери вкопають у землю і закриють шаром ґрунту. Встановлять як на державній землі, так і за потреби - домовляться і з приватними власниками. На будівництво піде 60 млн євро.

Окрім того, планують встановити протитанкові загородження, а також паркан із колючого дроту.

Про наміри збудувати оборонну лінію повідомлялося взимку 2024 року. Її реалізують в рамках загальної "балтійської лінії оборони" на держкордоні з РФ та Білоруссю на випадок загрози наступу.

На прохання Естонії, Литви, Латвії та Польщі Європейський Союз профінансує відповідний проєкт, надавши 2,5 млрд євро.

Теги: Естонія

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях