Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Клименко: Для забезпечення процесу мобілізації МВС виділило 513 патрулів

Соціум22 июня 2024, 13:20 0

Міністерство внутрішніх справ виділило 513 патрулів по всій країні для забезпечення процесу мобілізації.

Про це міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода», передає Укрінформ.

За його словами, патруль не завжди супроводжуватиме співробітників військкоматів, а лише «за їхнім бажанням і по можливості».

«Ми ж не можемо стільки (для всіх груп ТЦК – ред.) патрулів організувати. У нас ще є реагування на злочини, на повідомлення по території держави. Тобто, ми виділяємо кожного дня кількасот патрулів по території нашої держави для того, щоб працювати зі співробітниками ТЦК. На сьогодні кількість таких патрулів доходить до п'ятисот. Це максимально, що ми можемо сьогодні зробити. Я вам точно скажу – 513», – поінформував Клименко.

Він сказав, що під час супроводу співробітників ТЦК усі дії як працівника ТЦК, так і поліцейського, і громадянина обов'язково мають фільмуватися на бодікамеру працівника поліції.

За словами міністра, поліцейські мають виступати «арбітрами» у разі конфлікту між працівниками ТЦК і громадянами.

«Наприклад, коли працівник ТЦК хоче прийти до громадянина додому і вручити йому повістку, то вони повідомляють про це поліцію. Поліцейські завжди поруч для того, щоб уникнути цих порушень порядку – як з однієї, так і з іншої сторони. Поліцейський виступає арбітром», – зазначив очільник МВС.

Теги: Клименко

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях