Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

ДСНС: Фіксуємо збільшення кількості пожеж пов'язаних із використанням резервних джерел електроживлення

Соціум21 мая 2024, 17:24 0

В Україні фіксують збільшення кількості пожеж у приватному секторі, пов'язаних із використанням резервних джерел електроживлення, зокрема генераторів.

Як пише Слово і діло, такими даними поділився заступник начальника відділу профілактичної роботи Управління пожежної безпеки ДСНС Анатолій Шкарбута на брифінгу у медіацентрі Україна-Укрінформ.

За даними відомства, з початку 2024 року у житловому секторі сталося 8666 пожеж, у тому числі 5191 у житлових будинках та спорудах. Внаслідок інцидентів загинула 551 особа, ще 468 громадян отримали травми.

Сукупна матеріальна шкода, спричинена такими пожежами, складає понад 4 млрд грн.

«Маючи досвід блекаутів 2022 року, люди мають багато резервних джерел живлення: повербанки, зарядні станції, електрогенератори. Тому, коли вимикають електроенергію, кількість пожеж від цих джерел значно зростає», – заявив Шкарбута.

Чиновник підкреслив, що після тривалого простою резервні джерела живлення потребують профілактики та огляду. Крім того, у ДСНС нагадали, що при вимкненні електроенергії потрібно вимикати всі електроприлади. Вмикати їх краще після того, як відновиться подача світла.

Теги: ДСНС

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях