Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

"Укрпошту" звинувачують у зникненні міжнародних посилок, - ЗМІ

Соціум14 мая 2024, 17:24 0

Українці звинувачують "Укрпошту" у зникненні міжнародних посилок. В операторі порадили ретельно перевіряти необхідну інформацію

Про це йдеться у коментарях на сторінці "Укрпошти" у соціальній мережі Facebook.

"Коли отримаю посилки, які вже місяць у статусі "Підготовлено для митного контролю" від 10.04 24 року?!!", - пише один із клієнтів.

Співробітники поштового оператора запропонували йому уточнити номер відправлення та перевірити всю необхідну інформацію.

"Міжнародні поштові відправлення надійшли в Україну з неповною інформацією, яка необхідна для митного оформлення, і на даний момент вони знаходяться в місці міжнародного поштового обміну Київ. Подання таких міжнародних поштових відправлень для митного оформлення наразі відбувається за спеціальним протоколом, а це потребує більшого часу ніж зазвичай (існують певні труднощі для підготовки документів Укрпоштою та опрацюванням митницею). Сподіваємось, що ваші відправлення будуть оформлені митницею найближчим часом. Будь ласка, надалі звертайте увагу вашого відправника на зазначення в митних деклараціях CN22, CN23 повної інформації про вкладення, що ним пересилається, зокрема: найменування товарів, їх вартість (із вказанням валюти), коди товарів, країна походження товарів, а також повної адреси, імені та номеру телефона одержувача. Наявність цих даних дозволить відправленням пройти митне оформлення максимально швидко", - зазначили в операторі.

Своєю чергою, один із клієнтів розповів, що дізнався, коли зателефонував на гарячу лінію митниці.

"Якщо коротко, то відповідь така: Укрпошта не встигає передивитись посилки, бо не вжили заходів для переходу на ел.систему, про яку їх попереджали ще за рік до її введення. А тепер відбріхуються всіма способами. Можете подзвонити на митницю, сьогодні там класний оператор, який все пояснить”, - йдеться у повідомленні.

Теги: Укрпошта

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях