Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Кулеба: Німеччина ініціює аналіз усіх існуючих у світі систем Patriot для передачі їх Україні

5 апреля 2024, 09:15 0

Німеччина ініціює аналіз усіх існуючих у світі систем Patriot та інших зенітних ракетних комплексів для передачі їх Україні.

Про це, за підсумками засідання НАТО-Україна на рівні глав МЗС, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомляє з Брюсселя головний редактор "Апострофа" Денис Попович.

За словами глави українського МЗС, учасники засідання збиралися обговорити підготовку до Вашингтонського саміту, але він приїхав до Брюсселя з однією метою - забезпечити постачання Patriot. Як зазначив Кулеба, це змінило фокус дискусії.

"Німеччина, як голова коаліції ППО, ініціює негайний аналіз усіх систем Patriot та інших комплексів ППО у світі, а також, що можна зробити, щоб доставити їх в Україну. Крім того, я чітко вказав партнерам, які батареї доступні, щоб доставити їх в Україну. Я попросив не шукати відмовок, а взяти їх і доставити", - пояснив Дмитро Кулеба.

Глава МЗС не назвав термінів доставки нових зенітних батарей до України, проте зазначив, що це відбудеться в "осяжній перспективі".

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях