Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Кулеба: Допомога Україні – це "не благодійність", а порятунок життя європейців

11 марта 2024, 09:15 0

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що французька ініціатива дискусій про відправлення військ НАТО в Україну свідчить про те, що Франція першою "визнала очевидне". Про це він заявив у інтерв'ю литовському інформаційному агентству ELTA, цитує Delfi.

Якщо союзники з ЄС чи НАТО обговорювали можливість відправлення в Україну своїх військ раніше, то Київ про це не знав, зазначив Кулеба.

"Чи є у нас враження, що Париж – перша європейська столиця, яка публічно визнала очевидне? Так, думаю, що так. Чи відчувають інші столиці занепокоєння і дискомфорт у зв'язку з такою констатацією факту? Так, це також очевидно. Але дискусія, яку спровокувала ця заява з Парижа, заощадить Європі багато часу на усвідомлення того, що потрібно робити більше", – висловився глава МЗС.

Він вкотре заявив, що допомога Україні – це "не благодійність", а порятунок життя європейців.

"Ця заява Макрона – це те, що всі знають, але бояться сказати. Він просто перший, хто почав відкрито говорити про те, що, на мою думку, має розуміти кожна розумна людина в Європі. Якщо росію не зупинити в Україні, буде війна в Європі", – резюмував Кулеба.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях