Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Прогноз: росія може піти на мирні переговори з Україною через серйозну внутрішню проблему

Соціум4 марта 2024, 10:16 0

росія може піти на мирні переговори через серйозну внутрішню проблему: можлива катастрофа, яка відбере усі ресурси, які витрачаються на війну.

Про це розповіла відаюча Ма.

За словами віщунки, для росії через майбутню катастрофу розпочнуться важкі часи - конфлікти, глухий кут у фінансах. Все це буде на користь Україні. Але ця ситуація допоможе завершити цю війну.

В той же час віщунка прогнозує багато переговорів України з іншими державами на рівні урядів. Все це покликане завершити війну. Можливе нове партнерстов, зовсім неочікуване ні для кого: якась сторона стане на бік України певним дуже хитрим манером. І ця країна дуже допоможе.

Вже скоро, за словами віщунки, відбудуться перші кроки до врегулювання війни в Україні: питання буде йти про ресурси - кому які ресурси залишаються в разі завершення війни. Наразі ніхто не хоче віддавати велику кількість ресурсів, і ці перемовини будуть дуже непрості, бо кожна зі сторін прийде на ці перемовини зі своєю правдою. Проте початок буде покладено і підписано перші офіційні документи, перші угоди.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях