Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

ISW: У містах рф набирають обертів протести родичів мобілізованих російських солдатів

Соціум11 февраля 2024, 16:25 0

У різних містах російської федерації набирають обертів протести родичів мобілізованих російських солдатів, незважаючи на попередні зусилля і спроби кремля придушити їх і заблокувати будь-яке можливе розгортання ширшого громадського руху по всій країні напередодні президентських виборів у березні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW).

В суботу, 10 лютого, російські опозиційні видання SOTA і "Мобилизационные новости" оприлюднили кадри, на яких члени російського громадського руху "Путь домой" покладають квіти та збираються біля пам'ятників у москві, санкт-петербурзі, владивостоці та єкатеринбурзі та закликають до демобілізації своїх родичів.

"Мобилизационные новости" повідомили, що члени руху також відвідали передвиборчий штаб кандидата в президенти росії владислава даванкова у москві та передали його команді листи із закликом до демобілізації.

Інститут вивчення війни також нагадав, що минулого тижня російська влада спробувала піддати цензурі протест членів "Путь домой" біля могили Невідомого солдата в москві та на сусідній Манежній площі.

"ISW продовжує вважати, що цензурування і дискредитація владою громадського руху "Путь домой", підкреслюють відчайдушне прагнення кремля припинити діяльність цих рухів, особливо напередодні президентських виборів у росії в березні 2024 року", - йдеться у звіті.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях