Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

СБУ: Організаторка псевдореферендуму у Луганській області приїхала до Києва за соціальними виплатами

Соціум11 января 2024, 10:16 0

Організаторка псевдореферендуму у вересні 2022 році у Луганській області отримала тюремний строк: жінку затримали, коли та приїхала до Києва за соціальними виплатами навесні 2023-го. Про це повідомляє Служба безпеки України.

Колаборантка намагалась оформити собі соцвиплати як внутрішньо переміщена особа з тимчасово захопленої частини сходу України, пояснює спецслужба.

З урахуванням співпраці зі слідством, суд призначив їй п'ять з половиною років тюрми з конфіскацією майна.

Засуджена – мешканка Старобільська, яка після захоплення міста підтримала російських окупантів та пішла з ними на співпрацю, за що жінку разом з матір'ю призначили до складу місцевого окупаційного "виборчкому", пише СБУ.

У незаконному відомстві жінка входила до складу так званих мобільних груп, які складали списки потенційних "виборців" та контролювали їх прибуття для участі у псевдореферендумі для створення видимості виборчого процесу, зазначає спецслужба.

Окрім цього, жінка фальсифікувала підсумки фейкового голосування та засвідчувала це своїм підписом у незаконних "протоколах", а за роботу отримувала грошову винагороду в російських рублях, пояснюють правоохоронці.

Суд визнав жінку винною у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та колабораційній діяльності.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях