Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Отримані Україною передові західні танки не змогли розв'язати проблеми українського контрнаступу, - ЗМІ

Соціум27 ноября 2023, 18:25 0

Україна отримала танки Leopard, Challenger та Abrams від західних партнерів, але вони не змінили правила гри для України у війні проти держави-агресора росії. Про це з посиланням на військових експертів повідомляє The Business Insider.
Україна має у своєму розпорядженні передові західні танки — надані Німеччиною Leopard, британські Challenger та Abrams американського виробництва, але не змогли розв'язати проблеми українського контрнаступу через російські мінні поля, протитанкові рови та зуби дракона.

Заступник директора Центру Арройо RAND і відставний офіцер армії США з досвідом роботи на Abrams Джан Джентіле сказав Business Insider, що, можливо, Україна тримає більшість з них у резерві разом з іншими механізованими та моторизованими транспортними засобами для ймовірного майбутнього контрнаступу наступного року.

"Але хоча ці західні танки вважаються кращими за броню радянського виробництва, вони досі не змінили правила гри для України. Відсутність важливої ролі цих танків була помітною в контрнаступальних операціях України на Запоріжжі, важливій осі наступу", - пише видання.

Україна прагнула прорвати російську оборону, щоб дозволити своїм танкам і бронетехніці безпечно пересуватися на цьому напрямку та прокласти лінію до Азовського моря. Це б дозволило розрізати окуповану росією територію на дві частини та перерізати так званий "сухопутний міст" між рф та Кримом.

Старший віцепрезидент, голова Гарольда Брауна та директор проєкту "Транснаціональні загрози" в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS) Сет Г. Джонс сказав виданню, що росіяни, швидше за все, рано чи пізно знову підуть у наступ, і танки будуть корисними для відбиття Україною цього наступу.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях