Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Генштаб: ЗСУ вдалося закріпитися на кількох плацдармах на лівому березі Дніпра на Херсонщині

Соціум18 ноября 2023, 10:15 0

Силам оборони України вдалося закріпитися на кількох плацдармах на лівому березі Дніпра на херсонському напрямку, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у Фейсбуці.

"На лівому березі річки Дніпро на херсонському напрямку, завдяки мужності та професійності українських морських піхотинців, у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони, вдалося закріпитися на декількох плацдармах. Сили оборони продовжують утримувати займані рубежі, відбили шість атак ворога, проводять заходи щодо розширення займаного плацдарму", - зазначається в повідомленні.

Загалом за добу на лінії фронту відбулося 53 бойових зіткнення.

На куп'янському напрямку ворог безуспішно вів штурмові дії в районах Синьківки, Петропавлівки та Іванівки Харківської області.

На бахмутському напрямку ворог вів штурмові дії в районах Васюківки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області, де Сили оборони відбили дев'ять атак.

На авдіївському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах Кераміка, на схід від Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та на південь від Тоненького Донецької області, де Сили оборони відбили 17 атак.

На мар'їнському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах Мар'їнки та Новомихайлівки Донецької області, де Сили оборони відбили 18 атак.

На шахтарському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії південніше Водяного Донецької області.

На запорізькому напрямку противник вів безуспішні штурмові дії в районах Роботиного та на захід від Вербового Запорізької області, де українські захисники відбили три атаки.

Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат у живій силі й техніці, виснажують ворога вздовж усієї лінії фронту.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях