Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

В Україні створили народну ракету «Трембіта», яка може знищити оборону росії

Соціум21 июля 2023, 17:24 0

Біля Києва у промисловій зоні група ентузіастів створила народну ракету «Трембіта». Вона може летіти на 140 км вглиб фронту і нести 25 кг вибухівки. Працює «Трембіта» на бензині чи дизелі. Про це повідомляє The Guardian.

Наразі «Трембіту» позиціонують як аналог летючої бомби «Фау-1» або «Дудлбагу». Це ракети підвищеної дальності, які нацисти використовували в Англії в часи Другої світової. Коштує така ракета близько $3000. Проте, якщо оснастити «Трембіту» сучасною навігаційною системою, то вартість зросте до $10 тисяч. Це не дорого, якщо порівняти їх з «Калібрами» чи «Кинджалами», собівартість яких складає $1-2 млн.

У «Трембіти» є реактивний імпульсний двигун, який використовує до 30 літрів пального. За словами її розробників, така дешева ракета може знищити оборону росії, виснаживши системи її протиповітряної оборони.

«Їх будуть запускати по 20-30 штук одночасно, проте вибухівка буде не у всіх. Так можна поцілити в центри управління та контролю, склади боєприпасів, а також створити негативний вплив на психіку російських солдатів», – розповідають розробники.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях