Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

ПАРЄ розгляне питання щодо відсторонення росії та білорусі від участі в Олімпійських іграх

Соціум19 июня 2023, 10:17 0

Парламентська Асамблея Ради Європи планує провести дебати і розглянути питання про ухвалення резолюції щодо відсторонення спортсменів росії та білорусі від участі в Олімпійських іграх, повідомила член постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ Євгенія Кравчук (фракція "Слуга народу").

"Прибула до Страсбурга на червневу пленарну сесію Парламентської Асамблеї Ради Європи! Маємо серйозне завдання – проведення дебатів за терміновою процедурою та ухвалення резолюції щодо неучасті російських та білоруських атлетів на Олімпіаді 2024 в Парижі, яку готує Комітет ПАРЄ з питань культури, освіти, медіа та спорту, який я очолюю", - написала вона на своїй сторінці у Фейсбуці в неділю.

Депутат нагадала, що попередній драфт резолюції "вже наповнений сильними формулюваннями", а тому, ймовірно, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) отримає рекомендацію ПАРЄ щодо недопуску російських і білоруських спортсменів.

Водночас на полях ПАРЄ, за її словами, відбудеться side-event, присвячений українським військовополоненим і пошуку шляхів підтримки їхнього звільнення.

Теги: Кравчук

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях