Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Депутати працюють над ним, немов студенти, яким хочеться пива та сексу: Попович прокоментував прийняття закону про мобілізацію

Політика12 апреля 2024, 10:16 0

В ухваленому Верховною Радою України законопроекті про мобілізацію відсутня мотиваційна та інформаційна складова, які необхідні в умовах війни з окупантами.

Про це головний редактор сайту "Апостроф" Денис Попович написав у соціальній мережі Facebook.

"Щодо законопроєкту про мобілізацію. У лютому 2022 року люди йшли до ТЦК, бо було бажання та мотивація. Йшли за старим законодавством, яке тоді чомусь чудово працювало", - наголосив Попович.

Він підкреслив, що в Україні можна ухвалити будь-який новий законопроєкт, зашити його в золоту обкладинку та демонструвати його по всьому світу як шедевр законотворчості, проте, якщо у людей не буде мотивації, то нічого й не буде.

"А відсутність мотивації - це відсутність державної політики, відсутність роботи з суспільством, зрештою, відсутність ідеології. Ви спитаєте, про яку мотивацію ти кажеш, хіба потрібна мотивація, щоб захищати власне життя? Виходить, що потрібна. Я вже не кажу про певні вади в роботі представників ТЦК, які час від часу стають надбанням суспільства. Подивіться хоча б на сам процес ухвалення цього законопроєкту. Мало того, що в ньому в принципі немає жодної мотиваційної складової, так іще й депутати працюють над ним, немов студенти, яким хочеться пити пиво та займатися сексом на весняній галявинці, замість того, щоб відвідувати нудну лекцію", - зазначив Попович.

Він наголосив, що на цьому етапи необхідна правильна інформаційна робота з населенням, та державна пропаганда.

"Обличчя війни, люди, які пройшли вогонь - їх треба залучати, щоб вони пояснювали, чому війна ще триває. Інформаційних платформ для цього цілком достатньо", - резюмував експерт.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях