Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Президент Чехії: Війна в Україні закінчиться поразкою однієї зі сторін або виснаженням та усвідомленням того, що ніхто не зможе досягти своїх цілей

Політика17 марта 2024, 13:20 0

Президент Чехії Петр Павел вважає, що наразі неможливо собі уявити, що Україні та Росії вдасться домовитися про припинення конфлікту.

Про це повідомляє Чеське радіо, передає Укрінформ.

«Усі пропозиції Росії досі були фактично диктатом. Кремль представив свій список умов, котрі він як агресор не має права виставляти», - заявив Павел.

Чеський лідер висловив думку, що війна в Україні закінчиться або поразкою однієї зі сторін, або виснаженням та усвідомленням того, що ніхто не зможе повністю досягти своїх цілей. За його словами, може настати момент, коли Москві та Києву стане ясно, що продовження конфлікту означає лише нові видатки, страждання та втрати без надії на успіх.

Утім, вважає Павел, може пройти ще багато часу, перш ніж ситуація дійде до такої точки, а втрати обох сторін - як в економічному плані, так і кількість жертв - вже дуже вагомі. «Ситуація починає негативно проявлятися, у тому числі і в Росії», - констатував президент Чехії.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях