Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

ЦНС: фсб звинувачує білоруський ВПК у зриві постачання техніки для окупантів

Політика24 октября 2023, 10:16 0

федеральна служба безпеки рф звинувачує білоруський військово-промисловий комплекс (ВПК) у зриві постачання техніки для окупантів: ті віддали пріоритет постачанню до Ірану. Про це з посиланням на білоруське підпілля повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС), створений Силами спецоперацій.

Куратори з російської спецслужби, які прикріплені до місцевого ВПК, звинувачують останній у зриві постачання оплаченої техніки для збройних сил росії, пише ЦНС.

Так, комітету держбезпеки білорусі "зробили зауваження" щодо відвантаження продукції білоруського ВПК партнерам з Ірану, передає Центр спротиву.

"Йдеться про модернізовані елементи ракетних систем залпового вогню (труби), окремі запчастини до безпілотників, елементи автоматизованих систем управління військами та засоби радіоелектронної протидії", – пише відомство.

У росії "незадоволені" такою пріоритетністю та вимагають почати тиск на керівників білоруських підприємств та розпочати перевірку, щоб притягнути причетних до відповідальності, підсумовує ЦНС.

Теги: ВПК, ЦНС

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях