Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Кулеба: Досягнуті на саміті домовленості щодо України критикували лише росія, Угорщина та Порошенко

14 июля 2023, 09:15 0

Україна на саміті у Вільнюсі спільно з партнерами скоротила шлях до членства в НАТО. І, попри критику з боку деяких політиків, українська влада займається реалізацією домовленостей, досягнутих на саміті.

Про це в коментарі РБК-Україна сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"У Вільнюсі Україна спільно з партнерами скоротила шлях до НАТО, скасувавши ПДЧ. Заснувала Раду Україна-НАТО, вперше сівши за стіл з союзниками не як партнер, а як майбутній член Альянсу. Домовилася про формування архітектури безпеки із топ-7 найсильніших країн світу", - сказав міністр.

Кулеба наголосив, що досягнуті на саміті у Вільнюсі домовленості щодо України у світі критикували лише росія та Угорщина.

"В Україні - Петро Порошенко. І поки лунає ця критика ми займаємося реалізацією домовленостей президента Зеленського у Вільнюсі щодо постачання для ЗСУ нових партій необхідної зброї та техніки", - додав він.

Нагадаємо, виступаючи у Верховній раді нардеп та екс-президент Петро Порошенко розкритикував рішення, ухвалені на саміті НАТО, наголосивши, що українська влада не зробила достатнього внеску.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях