Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Виявлення СБУ підприємств, які працюють на рф, завдає проблем російській оборонці, - експерт

Політика25 мая 2023, 13:40 0
Поделиться

Після виявлення Службою Безпеки ряду підприємств, які працювали на російську оборонку, в рф почалися реальні проблеми у ВПК. Про це пише експерт Олександр Черненко.

«Діяльність СБУ реально б’є по оборонним підприємствам ворога. Наприклад, недавно в рф вперше заявили про кризу з двигунами для вертольотів, які раніше зрадник, колишній директор «Мотор-Січі» Богуслаєв таємно переправляв до росії. Глава Мінпрому рф Мантуров визнав, що це "найбільш вузьке місце", а нехватка двигунів складає більше 500 штук», - повідомляє Черненко.

Політолог зазначає, що припинена СБУ поставка комплектуючих для російського ВПК – це, також, врятовані життя солдатів та мирних жителів. «На днях СБУ викрила підприємство на Волині, яке поставляло рідкісні деталі російському флоту. Пару тижнів тому знешкодили підприємство у Полтаві, яке допомагало робити ракети, які потім падали на їх же місто. В даному випадку не важливо мова йде про деталі для ракет, підводних човнів чи мотори для російських вертольотів. Будь-яка робота на армію рф – державна зрада», - зазначає експерт.

На думку політолога, для України є великий геополітичний ризик через діяльність подібних підприємств. «Якщо раніше такі підприємства працювали напряму з рф, то після лютого 22-го вони використовують для маскування фірми-прокладки із закордонною пропискою. Здійснюючи тиск на інші країни, щоб вони припинили співпрацю з ВПК рф, Україні вкрай важливо, щоб жодна українська фірма не займалась подібними поставками», - підкреслює Черненко.

Нагадаємо, раніше СБУ викрила волинську компанію, яка постачала в рф комплектуючі для російського оборонного комплексу.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях