Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Єрмак провів брифінг щодо поточної безпекової ситуації в країні для китайської урядової делегації

Політика19 мая 2023, 15:25 0
Поделиться

Офіс президента України провів брифінг щодо поточної безпекової ситуації в Україні для делегації КНР на чолі зі спеціальним представником уряду Китаю.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

“За дорученням Глави держави керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів брифінг щодо поточної безпекової ситуації в країні для китайської урядової делегації на чолі зі спеціальним представником уряду КНР у справах Євразії Лі Хуеєм”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Андрій Єрмак висловив подяку за підтримку Китаєм суверенітету й територіальної цілісності України. Він акцентував, що наша держава поважає недоторканність кордонів інших країн, як це передбачено Статутом ООН.

Керівник Офісу Президента наголосив, що Україна, захищаючись від агресора, який здійснив неспровоковане вторгнення на нашу територію, діє виключно в межах норм міжнародного права та Статуту ООН.

За його словами, наша держава прагне встановлення стійкого та справедливого миру, відновлення своєї територіальної цілісності, як це передбачає українська формула миру.

Андрій Єрмак і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба детально розповіли про десять пунктів формули миру Володимира Зеленського. Як зазначив очільник Офісу Президента, оскільки агресія відбувається на території нашої держави, то український мирний план містить вичерпні відповіді на всі виклики, які створила ця війна.

“Ми зацікавлені в тому, щоб Китай був залучений до реалізації української формули миру”, – наголосив Андрій Єрмак.

Поделиться
Теги: ООН, Єрмак

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях