Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Резніков: Початок контрнаступу українських військ буде залежати від погодних умов

Політика1 апреля 2023, 16:05 0
Поделиться

Дата початку контрнаступу українських військ, який планується за декількома напрямками, буде залежати від погодних умов. Про це в інтерв'ю виданню ERR заявив міністр оборони України Олексій Резніков.

Резніков, відповідаючи на питання журналіста, коли танки Leopard можна буде побачити на фронті, сказав, що цього можна очікувати у квітні-травні, в залежності від погодних умов та планів Генерального штабу щодо контрнаступу.

"Ви побачите їх у контратаці за рішенням нашого Генштабу. Вже планується за кількома напрямками. Це залежить від того, який момент є найбільш слушним, як вони вирішать. Також все залежить від погодних умов. Навесні наша земля дуже волога. Можна використовувати тільки гусеничну техніку. Думаю, у квітні-травні ми їх побачимо", – зазначив міністр оборони.

За його словами, утримання фортеці Бахмут знизило наступальні можливості росіян, допомагає українським силам утримувати лінію фронту стабільною та дає час для підготовки до контрнаступу: "Вже цього року ми побачимо дуже позитивні зміни для України", – підкреслив Резніков.

Поделиться
Теги: Резніков

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях