Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

МКС: Ордер на арешт це є своєрідною санкцією для глави кремлівського режиму

Політика18 марта 2023, 10:24 0
Поделиться

Ордер на арешт - це не «чарівна паличка», проте він є своєрідною санкцією для глави кремлівського режиму.

Як передає Укрінформ, про це голова Міжнародного кримінального суду в Гаазі (МКС) Пьотр Гофманський розповів у коментарі CNN.

«Ми віримо у стримувальний ефект ордерів на арешт, виданих у ході нашого слідства, і вважаємо, що це дуже важливий сигнал світу про те, що ми робимо свою роботу, що жертви не забуті… Є 123 держави — дві третини держав світу, де він (путін) не буде в безпеці», — наголосив глава МКС.

Гофманський також пояснив: «Усі держави-учасниці юридично зобов'язані повною мірою співпрацювати з судом, а це означає, що вони мають здійснити арешт на підставі ордерів, виданих судом».

Він додав, що цей ордер — ще не кінець і справа «може розширитися та охопити інші злочини, ймовірно, скоєні на території України».

Нагадаємо, 17 березня 2023 року, Палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду (МКС) видала ордери на арешт двох осіб - володимира володимировича путіна та марії олексіївни львової-бєлової.

Президента рф та уповноважену президента рф у справах дитини підозрюють у воєнних злочинах - незаконних депортації та переміщенні населення, зокрема дітей, з окупованої території України, щонайменше з 24 лютого 2022 року.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях