Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою експрезидента-втікача у заволодінні угіддями "Сухолуччя"

Політика28 февраля 2023, 14:30 0

Правоохоронці завершили розслідування за підозрою експрезидента-втікача віктора януковича і ще трьох осіб у заволодінні земельною ділянкою площею 17,5 га на Київщині - угіддями "Сухолуччя", передає УНН із посиланням на НАБУ.

"НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою експрезидента-втікача і ще трьох осіб у заволодінні земельною ділянкою площею 17,5 га на Київщині", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, у 2007 році експрезидент віктор янукович (на момент вчинення злочину – прем’єр-міністр) заволодів державним майном – земельною ділянкою лісового фонду Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства на території Сухолуцької сільської ради Вишгородського району Київської області. Для цього він ініціював ухвалення низки управлінських рішень, згідно із якими землі незаконно передали від Кабміну до управління Київської обласної державної адміністрації.

Згодом підозрювані підшукали осіб, які звернулись до Київської облдержадміністрації із заявами про виділення їм земельних ділянок площею до 1 га. Надалі ці особи (які виявились родичами або близькими особами підозрюваних) звернулись до облдержадміністрації з проханням змінити цільове призначення землі, аби потім передати ці ділянки ТОВ, афілійованому з експрезидентом.

За даними експертизи, орієнтовна вартість земельних ділянок становить понад 22 млн грн.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях