Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

ГУР МО: російські військові вивозять сім’ї з окупованих територій України

Політика26 января 2023, 15:56 0
Поделиться

Російські військові вивозять сім’ї з окупованих територій України, зокрема, з Луганська. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

“У нас це не перший випадок. І була перевірена інформація, яку ми повідомляли раніше про подібні рухи з боку особливо керівництва окупаційної адміністрації, старшого офіцерського складу на Запорізькому напрямку, перед цим — у Криму. Але, мабуть, в армії окупантів прекрасно усвідомлюють, що контрнаступ і звільнення українських територій — це неминучість, що українські Сили оборони доведуть розпочату справу до кінця. І хоча пропаганда говорить рядовим солдатам і жителям так званої російської федерації протилежне, але насправді керівництво знає, що пора пакувати валізи й цим займається”, — сказав Юсов.

На його думку, у російських окупантів, які перебувають сьогодні в Донецьку і в Луганську, точно немає відчуття, що вони в глибокому тилу.

“І величезна кількість перехоплень, зокрема, про це свідчить. Тому тил тилом, але сім’ю і коштовності краще заховати кудись подалі. Ну, загалом, чим вони й займаються”, — сказав Юсов.

Поделиться
Теги: Юсов, ГУР МО

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях