Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Washington Post: Україна почала виробництво ракет з дальністю польоту понад 640 км

Економіка21 марта 2024, 18:25 0

Виробництво зброї в Україні втричі зросло у 2023 році. Держава почала виробництво ракет з дальністю понад 643,7 км, а також аналогів систем HIMARS, Про це повідомляє The Washington Post.

Видання пише, що Україна втричі збільшила виробництва виробництво зброї у 2023 році, а цього року очікується збільшення у шість разів. Україна вже виробляє 90% безпілотників дального радіусу дії, які завдали ударів по нафтових об’єктах у глибині росії останніми тижнями, а також морські безпілотники, які завдали серйозної шкоди Чорноморському флоту росії та допомогли відновити морські шляхи для експорту українського зерна. Україна також створює власні міномети та артилерійські снаряди радянського зразка калібру 122 і 152 мм.

"Україна розгорнула ракету місцевого виробництва з дальністю понад 643,7 км. За словами офіційних осіб, також розробляються системи протиповітряної оборони та високоточні ракети, схожі на американську високомобільну артилерійську ракетну систему (HIMARS). Українські оборонні компанії також намагаються задовольнити найбільшу потребу військових, створюючи власні 155-міліметрові снаряди за стандартом НАТО, необхідні для артилерійських систем, що постачаються західними сторонами України", - йдеться у повідомленні.

Українські чиновники кажуть, що не можуть оприлюднити точні цифри виробництва через міркування безпеки, але відсутність належного фінансування та достатньої кількості пороху заважає українській промисловості нарощувати виробництво, зазначає WP.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях