Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Румунія має намір збільшити обсяги транзиту українського зерна

Економіка16 сентября 2023, 13:20 0

Румунія підтримує експорт українського зерна та має намір збільшити обсяги його транзиту через свою територію упродовж наступного місяця.

Про це заявив прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку в інтерв'ю австрійському часопису Der Standard, передає Укрінформ.

"Ми повинні підтримати Україну в експорті її зерна. Протягом наступного місяця ми спробуємо збільшити кількість зерна, що транспортується через Румунію, з двох до чотирьох мільйонів тонн", - вказав Чолаку.

Він зазначив, що Румунія інвестувала значні кошти в порти на Дунаї та в Констанці, і атаки російських безпілотників на порти поблизу Румунії загрожують цим інвестиціям.

Більш того, Чолаку закликав інші європейські країни підтримати Україну та ввести більш суворі обмеження на товари з росії. Зокрема, він запропонував повністю відмовитися від російського газу.

"Так, повністю заборонити! Тому що є дуже велика різниця між тим, що ми втрачаємо, а саме трохи комфорту, і тим, що відбувається в Україні. Ви також повинні мати на увазі, що насправді станеться, якщо російська федерація переможе. Чи не створимо ми можливість для розмноження таких людей, як путін, в інших державах Європи?", - сказав він.

Він же висловив впевненість, що ЄС зможе повністю відмовитися від російського палива найближчим часом.

Теги: Румунія

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях