Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Ситник: До кінця року поліція планує охопити своєю присутністю до 2 тис. закладів середньої освіти по всій Україні

Соціум18 июня 2024, 13:19 0

До закінчення 2024 року Нацполіція планує охопити поліцейською присутністю до 2 тис. закладів загальної середньої освіти по всій Україні.

Про це повідомила тимчасова виконувачка обов’язків начальника Управління організації служби освітньої безпеки Нацполіції Надія Ситник в ефірі телемарафону, передає кореспондент УНН.

«Якщо говорити про програму шкільний офіцер поліції – це програма більш превентивного характеру, проведення просвітницьких закладів, де один шкільний офіцер поліції співпрацює з декількома закладами загальної середньої освіти. Інспектори Служби освітньої безпеки безпосередньо будуть працювати – один поліцейський з однією школою, він буде постійно там знаходитися й виконувати три основні функції: це правоохоронна, наставницька, просвітницька», - розповіла Ситник.

Вона зазначила, що функціонал інспектора Служби освітньої безпеки набагато ширший."У нас амбітні цілі до закінчення 2024 року ми плануємо охопити поліцейською присутністю до 2 тис. закладів загальної середньої освіти по всій Україні", - сказала Ситник.

На запитання, чи буде в поліцейських вогнепальна зброя: "Це поліцейські, тому вони будуть виконувати функції поліцейського і все, що необхідно для виконання покладених на них задач і функцій, вони будуть цим забезпечені".

Теги: Ситник

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях