Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Військовозобов'язані українці за кордоном мають менше тижня, щоб стати військовий облік

Соціум14 июня 2024, 16:23 0

Військовозобов'язані чоловіки, які виїхали з України і не перебувають на військовому обліку, мають менше тижня, щоб стати на нього згідно з новою постановою Кабінету міністрів № 675 від 7 червня 2024 року, пише lb.ua з посиланням на "Дзеркало тижня".

Зокрема, у постанові йдеться, що "громадяни України, які були зняті з військового обліку у зв’язку з вибуттям за межі України на строк більше трьох місяців, зобов’язані протягом 30 днів з дня набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 563… стати на військовий облік".

Тобто крайній термін для цього – не пізніше 17 червня.

Військовозобов'язані можуть це зробити, особисто прибувши до центру територіального комплектування та соціальної підтримки.

Також можна подати заяву про взяття на військовий облік у довільній формі до ТЦК, Центрального управління або регіонального органу СБУ, а також відповідного підрозділу розвідувальних органів, яким громадянина зняли з військового обліку.Разом із заявою треба подати додаток 4 до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, а також копію першої сторінки закордонного паспорта.

Заяву із вказаними додатками подати у закордонній дипломатичній установі України можна особисто разом із закордонним паспортом. Останній після прийняття заяви повернуть. Також заяву можна подати за допомогою засобів поштового зв’язку разом з копією першої сторінки свого закордонного паспорта.

Водночас, дипломатична установа надішле заяву та відповідні документи на електронну пошту ТЦК, управління СБУ чи підрозділу розвідувальних органів.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях