Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Астролог: Зараз Україна має всі шанси знищити Кримський міст, а в майбутньому повернути Крим

Соціум10 июня 2024, 16:23 0

Під час мирного саміту у Швейцарії буде закладено початок миру в Україні. Війна може закінчитися вже 2025 року. А вже у червні 2024 року є всі шанси знищити Кримський міст.

Такий прогноз зробив астролог Влад Росс.

"Дуже хороше розташування планет 15 і 16 червня, коли проходитиме Саміт миру. Дехто каже, що він провалився, але я кажу, що у Швейцарії буде закладено початок миру. Все закінчиться у 2025 році. Завжди, перш ніж коли війна закінчується, політики збираються. Це щось на зразок Тегеранської конференції 1943 року", - зазначив астролог.

При цьому, за словами Росса, союзники бачать, що росія не застосує ядерної зброї. Водночас зараз Україна має всі шанси знищити Кримський міст, а в майбутньому повернути Крим.

"У 2025 році війна може заморозитись, перейти у фазу донбаського протистояння. Можливо, війна зовсім не закінчиться, але перетвориться на мляві перестрілки. У росії буде переворот, одна вежа кремля зруйнує іншу, росіяни захочуть зняти санкції та повернути нам усі. Крим можуть повернути не одразу, а протягом кількох років Україна наприкінці цього року може заблокувати Крим, перетворити його на острів. Я знаю, що у червні є всі шанси знищити Кримський міст", - розповів Влад Росс.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях