Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Подоляк: росія намагається захопити більше української території, щоб змусити союзників Києва погодитися на заморожування бойових дій

Соціум30 мая 2024, 18:25 0

російські війська намагаються захопити якомога більше української території, щоб змусити союзників Києва погодитися на заморожування бойових дій до надходження західної зброї. Про це в інтерв'ю для Bloomberg заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

Російські окупанти використовують наявну перевагу в озброєнні та живій силі, яку спрямували на відкриття нового фронту на Харківщині. Поки союзники України вирішують, чи дозволяти завдавати ударів по території агресора з переданої зброї, Росія використовує цей час на свою користь. Американська зброя почала надходити на поле бою, але потрібні тижні для поступового її нарощування, щоб досягти критичних обсягів, заявив Подоляк.

"На даний момент російські війська мають абсолютну перевагу в снарядах, ракетах і т.д. Вони намагатимуться протиснути лінію фронту, щоб наступати. І тоді вони можуть спробувати змусити проукраїнську коаліцію прийняти неприйнятні умови: "Давайте заморозимо конфлікт, ми залишимося там, де є — інакше ми будемо продовжувати вбивати", - сказав радник глави ОП.

російські військові посилили ракетні та плануючі бомбові атаки проти Харкова, а також змогли ще більше розтягнути сили Києва наступом на околиці міста, пише Bloomberg. Подоляк зазначив, що російські війська випустили понад 10 000 плануючих бомб із позицій приблизно за 5 кілометрів від українського кордону.

Теги: Подоляк

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях