Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

МО України: Автоматичного переведення до категорії придатних або непридатних - немає

20 мая 2024, 09:15 0

За новою редакцією закону про мобілізацію, військовозобов'язані, які були визнані обмежено придатними, мають протягом 9 місяців повторно пройти ВЛК. Автоматичного переведення до категорії придатних або непридатних - немає.

Про це заявив речник Міністерства оборони старший лейтенант Дмитро Лазуткін на Youtube-каналі МО України.

"Громадяни України, які були визнані обмежено придатними до військової служби, до 4 травня 2024 року протягом дев'яти місяців підлягають повторному медичному огляду з метою визначення придатності до військової служби. Автоматично переведення до категорії придатних чи непридатних у чинному законодавстві не передбачено. Питання про придатність чи непридатність до військової служби вирішує виключно ВЛК", - пояснив Лазуткін.

За його словами, направлення військовозобов'язаних громадян на ВЛК можуть видати тільки після оновлення персональних даних. Тоді військово-лікарська комісія вже вирішить придатність/непридатність до військової служби.

В Україні триває запекла війна з росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року - повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях