Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Аналітики СІТ: Удар по багатоповерховому житловому будинку у Бєлгороді був зі сторони рф

Соціум14 мая 2024, 10:16 0

Удар по багатоповерховому житловому будинку у Бєлгороді 12 травня був зі сторони російської федерації. Він міг бути завданий або ракетою ППО, або авіабомбою.

Про це заявили аналітики розслідувального проекту Conflict Intelligence Team (CIT).

Зокрема, засновник проекту Руслан Левієв в ефірі телеканалу Дождь розповів, що аналітики вивчили всі фото та відео з місця подій та зробили висновок, що приліт був із північно-східної частини будинку (тобто, з російського боку). Це, зокрема, видно по вибитих вікнах.

«Водночас на південно-західній стороні майже всі вікна цілі. І плюс видно двері гаражів, які знаходяться в північній стороні будинку - вони вм'яті всередину. Видно, що вибухова хвиля була там: вона йшла із північного сходу на південний захід. Стріляли з російського боку», – сказав Левієв.

Він пояснив, що такі інциденти вже траплялися в росії. Причиною міг стати збій у ракеті ППО, яка після пуску полетіла вниз, або ж це була авіабомба, у якої не розкрилися крила.

«Нам здається абсолютно нереальною можливість того, що російська система ППО таким чином перехопила ракету, що вона залетіла за будинок, розгорнулася в повітрі, полетіла назад та влучила зі східного боку будинку. Ми таке практично виключаємо», — підсумував Левієв.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях