Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Гуменюк розповіла, де окупанти зосереджують але не застосовують бронетехніку

Соціум15 апреля 2024, 10:16 0

На південному напрямку окупанти перенесли свою активність східніше, у район Старомайорського Донецької області. При цьому бронетехніку росіяни поки що не застосовують. Про це повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в етері телемарафону.

«Ми бачимо, що вони проводять потужні ротації, це означає, що в них не все дуже гарно та спокійно в їх війську і це ми знаємо через те, що результати нашої протидії їхнім штурмовим діям призводять до великих втрат. І ми зараз спостерігаємо, що активність вони перенесли ближче до сходу. Навіть у нашій зоні відповідальності більше штурмової активності в напрямку Старомайорського, ближче все ж таки до Донецької області», – розповіла вона.

За даними Гуменюк, за добу армія рф провела один штурм у районі Роботиного та сім штурмів – у районі Старомайорського.

«Це велика різниця і концентрація ворога. Але характерним є те, що бронетехніку росіяни поки не застосовують. Вони намагаються діяти в пішому порядку, використовують легкомоторні транспортні засоби, БАГИ, мотоцикли. А в цьому сенсі (наступальних дій, – ред.) означає, що техніка до чогось готується», – пояснила речниця.

Теги: Гуменюк

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях