Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Розвідка Британії: росіяни дещо знизили темп свого наступу на фронті в Україні

Соціум8 апреля 2024, 17:24 0

росіяни дещо знизили темп свого наступу на фронті в Україні. Причинами цього можуть бути втрати окупаційної армії і так звані «вибори президента рф». Про це повідомила розвідка міністерства оборони Британії у Twitter (X).

За даними розвідників, середньодобова кількість втрат росіян (убитими й пораненими) в Україні протягом березня 2024 року скоротилася на 74 особи за добу – до 913.

«Зменшення втрат відповідає меншій кількості зареєстрованих атак за останній місяць. На зменшення російських наступальних операцій, скоріш за все, впливає низка факторів: період відпочинку та переоснащення після захоплення Авдіївки та намір зменшити сповіщення про загибель (російських військових, – «Главком») під час виборів у росії», – йдеться в повідомленні.

Британські розвідники нагадали, що на початку вторгнення в Україну ворожі війська в день втрачали в середньому 658 осіб. У 2023 році ця цифра зросла до 693, а в першому кварталі 2024 року – до 913.

«Таке зростання свідчить про триваючу залежність росії від масових втрат для підтримання тиску на українські позиції на фронті», – вважає розвідка Британії.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях