Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Військовий медик вважає, що жінкам треба йти на фронт

Соціум15 марта 2024, 10:16 0

Військовий медик та розвідниця Ярина Чорногуз заявила у програмі «Станція Краматорськ», що жінкам треба йти на фронт.

«Я – велика шанувальниця мобілізації жінок. Щобільше, я вважаю, що у нас вона має бути з жорстким відбором, створено жіночий бойовий підрозділ. Це необов’язково батальйон, почати з роти. Якщо це дійсно запрацює – масштабувати. Я вважаю, що жінки також повинні підлягати обов’язковій мобілізації відповідно до потреб армії. Це мають бути жінки, які будуть відповідально до цього ставитись. Пройдуть відбір», – сказала вона.

Чорногуз зазначила, що війна стає дедалі технологічнішою, а жінка може бути пілотом або штурманом дрона.

«Якщо вона добре морально підготовлена, водить машину, нормально почувається з технікою, якщо ще й любить комп'ютерні ігри, взагалі вона може опанувати цю професію», – сказала розвідниця.

Військова заявила, що бойовий медик повинен мати фізичну підготовку, не боятися крові.

«Потрібна велика відповідальність і старанність, жінка може цим займатися. Ось що стосується тягання. Я тягала і м'які, і жорсткі ноші з пораненими, і мертвих. Жінка може це робити», – наголосила вона.

Зокрема, деяких українців обурили слова Чорногуз щодо мобілізації жінок.

Зазначимо, Ярина Чорногуз отримала берет морпіха у 2021 році, до цього жінка служила за контрактом і була волонтеркою батальйону «Госпітальєри». Також вона брала участь у боях за Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасну та Бахмут. Ярина є авторкою двох поетичних збірок.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях