Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Гуменюк: росія змушена проводити постійні дислокації своїх військових в окупованому Криму

Соціум13 февраля 2024, 18:25 0

російська федерація змушена проводити постійні дислокації своїх військових в окупованому Криму. Це пов'язано з влучною роботою українських військових.

Про це заявила речник Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір програми "Лінія фронту".

"Маневри їх спрямовані більш на те, щоб перерозподілити систему протиповітряного захисту, тому що наробили ми їм "дірок". Крім того, є потреба перерозподілити запаси боєприпасів, які в них накопичені, бо розуміють, що локації нам відомі", - розповіла Гуменюк.

За її словами, наразі для росіян у Криму досить не спокійно, адже по їх позиціях завдають постійних ударів.

"Дуже неспокійно і для повітряної компоненти - "привид Бельбеку" не дає спокою і іншим локаціям", - розповіла вона.

Зеленський: Кожен в Україні, хто може виробляти системи РЕБ заслуговує на державне сприяння на всіх рівнях
Президент України Володимир Зеленський заявив, що кожен виробник систем радіоелектронної боротьби (РЕБ) заслуговує на повне державне сприяння.

"Як завжди, була сьогодні на Ставці доповідь про забезпечення всіх наших підрозділів: снаряди, дрони, РЕБ. Кожен в Україні, хто може виробляти ефективні системи радіоелектронної боротьби, заслуговує на повне державне сприяння на всіх рівнях: і на центральному - від уряду, і в кожному регіоні, де є такий потенціал", - сказав президент у відеозверненні в понеділок.
https://interfax.com.ua/news/general/966718.html

"Я вдячний усім представникам, зокрема, місцевої влади та кожному українському підприємцю, усім українським розробникам, які розвивають таке виробництво - системи РЕБ", - наголосив Зеленський.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях