Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Мольфарка: росія сама поверне Україні Крим

Соціум7 февраля 2024, 17:24 0

Мольфари зробили прогноз щодо дати завершення війни і можливого скасування воєнного стану в Україні.

Про це розповіла спадкова мольфарка, екстрасенс, таролог, нумеролог, травник та цілитель Олена Стеценко.

Вона стверджує, що країна повернеться до спокійного та мирного життя без ризику тільки у 2026 році. Очікується, що саме тоді буде глобальна перемога та остаточна крапка у війні.

"Для мене завершення російсько-української війни означає припинення військових дій на території України, виведення України на межі 1991 року. Це повернення Криму, повернення наших полонених, засудження керівництва росії, зокрема путіна, та всіх його прихильників та надання їм справедливого вироку. Також відшкодування коштів та майна, яке втратила Україна. Повернення наших незаконно вивезених до росії дітей", - уточнила вона.

У 2026-му процес завершиться, розставлять всі крапки над "і", досягнуть мирних переговорів і звільнять українські території, повернувши до мирного життя.

Мольфарка переконана, що росія сама поверне Україні Крим. Водночас, нападів на Кримський міст з боку ЗСУ не буде, адже Україна не збирається його руйнувати. росіяни можуть самі це зробити, щоб звинуватити Україну. Ще вони бояться, що українці з Криму по мосту перейдуть в рф.

Щодо воєнного стану, то його скасують до 2026 року і на то момент вже не відбуватимуться військові дії. Коли почнуть літати цивільні літаки - це питання будуть вирішувати до літа 2024 року.

"А восени я уже навіть бачила свій переліт до своєї подруги. Тобто літаки вже будуть літати уже восени 2024 року", - додала Олена Стеценко.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях