Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

У Німеччині вважають, що без додаткової мобілізації Україні не обійтися

6 февраля 2024, 09:15 0

Голова спеціального штабу допомоги Україні в Міноборони Німеччини генерал-майор Крістіан Фройдінг вважає, що без додаткової мобілізації Україні не обійтися. Про це він сказав в інтерв’ю німецькому виданню RND.

«Україні, безумовно, доведеться мобілізувати більше солдатів – просто через кількість втрат, наскільки ми бачимо. Але й через те, що війська, деякі з яких на фронті вже 24 місяці, потребують регенерації», – сказав німецький генерал.

Військовий наголосив, що зараз в Україні обговорюють тип і обсяг мобілізації, це «політичний» і «соціальний переговорний процес, в якому також відіграє роль демографічна ситуація в Україні».

Фройдінг зазначив, що економічній спроможності своєї держави Україна має приділяти стільки ж уваги, скільки її військовому потенціалу.

Відповідаючи на запитання, коли завершиться війна, німецький генерал сказав, що «це закінчиться, коли Україна виграє».

«Я налаштований оптимістично, тому що ми впевнені в тому, що можуть зробити українські Збройні сили, тому що ми впевнені в цінності нашої підтримки, тому що ми впевнені в єдності партнерів України, які мають наполегливість досягти цього, щоб прийти до результату, якого ми всі хочемо», – сказав він.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях