Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Укренерго: Попри похолодання та зростання споживання серйозного дефіциту в енергосистемі не очікується

Соціум7 декабря 2023, 18:25 0

Попри похолодання та зростання споживання до кінця цього тижня серйозного дефіциту в енергосистемі не очікується. Про це повідомив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький, пише УНН.

Як повідомив Володимир Кудрицький, попри похолодання та зростання споживання до кінця цього тижня серйозного дефіциту в енергосистемі не очікується. На наступному ж тижні покрити споживання може допомогти прогнозоване збільшення теплової генерації, а при потребі, й аварійна допомога.

За його словами, "Укренерго" все ще розраховує на збільшення комерційного імпорту електроенергії, обсяг якого наразі є недостатнім. Імпорт електроенергії був би економічно оптимальним джерелом для збалансування енергосистеми в холодні дні.

Також Кудрицький додав, що українці не перевантажують електромережі та ставляться більш ощадливо до споживання електроенергії.

"Цей формат заклику до суспільства дає свої результати і я хочу, користуючись нагодою, ще раз його повторити – нам всім необхідно продовжувати ощадливо ставитись до споживання електроенергії. Графік, який ми демонструємо в мережі кожного дня, дає уявлення коли саме є найбільше споживання - це ранковий та вечірній пік. І в ці години заклик заощаджувати електроенергію є найбільш актуальним", – сказав голова "Укренерго".

Нагадаємо, графік споживання електроенергії відчутно зріс у пікові години. Аналітика останніх чотирьох діб свідчить що українці найбільше використовують електроенергії у період з 9:00 до 11:00, а також з 16:00 до 19:00. Громадян закликають бути ощадливішими у ці години.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях