Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Фонд доньки путіна при дбав частку компанії-виробника дронів у рф

Соціум29 ноября 2023, 12:18 0

Фонд "національний інтелектуальний розвиток", який очолює дочка російського диктатора володимира путіна, став співвласником найбільшого виробника дронів у рф.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання "Верстка".

Зазначається, що фонд "національний інтелектуальний розвиток", який очолює катерина тихонова, придбав 10% компанії "геоскан". Цю частку було придбано у засновника "геоскану" олексія семенова, який володіє 87,5%. Решту 2,5% контролює гендиректор фірми олексій юрецький.

Група компаній "геоскан" - найбільший у росії виробник цивільних авіаційних безпілотників, а також програмного забезпечення для фотограмметричної обробки даних.

На початку липня 2023 року Україна наклала на "геоскан" санкції у зв'язку з тим, що продукція компанії інтегрована в ланцюг виробництва товарів і послуг військового та/або подвійного призначення.

Це сталося через три місяці після того, як глава уряду Башкирії андрій назаров анонсував створення на потужностях "геоскан-уфа" безпілотників для війни проти України.

катерина володимирівна тихонова є молодшою дочкою володимира путіна. Керівник центру національного інтелектуального резерву мду ім. М. В. Ломоносова, директор фонду "національний інтелектуальний розвиток" (нір), що діють під брендом компанії "іннопрактика" і реалізують спільно з мду масштабний інвестиційний проєкт зі створення в москві науково-технологічної долини на Воробйових горах.

З квітня 2022 року перебуває під санкціями всіх країн Європейського Союзу, Великої Британії, Японії, Австралії, Канади, США та інших держав.

Теги: путін, дрони

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях