Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Шмигаль: З першою леді провели засідання щодо реформування системи шкільного харчування

Соціум14 ноября 2023, 18:25 0

У межах реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року уряд має чотири стратегічні цілі.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання щодо реформування системи шкільного харчування за участю першої леді Олени Зеленської, передає Укрінформ із посиланням на Фейсбук глави уряду.

"З першою леді України Оленою Зеленською провели засідання щодо реформування системи шкільного харчування, під час якого була представлена ухвалена урядом Стратегія на період до 2027 року. У межах її реалізації зараз маємо чотири стратегічні цілі", - зазначив Прем'єр-міністр.

За його словами, перше - це забезпечити фінансовий ресурс. Йдеться про активну участь громад у фінансуванні та допомогу держави у вигляді субвенцій. Зокрема, зауважив Шмигаль, у державному бюджеті на 2024 рік передбачено 1,5 млрд грн на модернізацію шкільних їдалень.

Друга мета Стратегії - це відновлення харчоблоків у школах з використанням новітніх технологій та принципів системи управління безпечністю харчування.

Ще однією метою, за словами Шмигаля, є забезпечення громад та шкіл кадрами для організації харчування. "Ключовими тут будуть конкурентна зарплата, державне замовлення, підвищення кваліфікації, цифровізація", - зауважив він.

Зрештою, четвертою пріоритетною метою Стратегії є впровадження якісного меню та стимулювання свідомого вибору дітьми продуктів, корисних для здоров’я.

"Наша мета — забезпечити різноманітне, збалансоване і якісне харчування в школах і дошкільних закладах. Закликаю всіх відповідальних включатися в роботу, зокрема громади, адже від них залежатиме виконання практичних кроків", - наголосив очільник уряду.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях