Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Юсов: росіяни підвищили виробництво нових ракетних озброєнь

Соціум1 ноября 2023, 17:24 0

У росіян залишається потенціал для виробництва нових ракетних озброєнь. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі інформаційного телемарафону «Єдині новини».

«Це не секрет. І вони підвищили його (виробництво – «Главком») порівняно із початком повномаштабного вторгнення, але це не означає, що вони можуть повернутись найближчим часом до ракетних запасів показників до 24 лютого 2022 року», - відзначив Юсов.

Як додав представник розвідки, загроза завдання росією ракетних ударів зберігається і ця загроза є достатньо серйозною.

«Думати, що ракетні терористичні атаки російської федерації цієї зими проти української інфраструктури, і зокрема, енергетичної інфраструктури, припиняться, було би марним сподіванням. Це означає, що Україна готується і готуються наші сили протиповітряної і протиракетної оборони, та увесь сектор безпеки України», – сказав Юсов.

Також у нього запитали, чи готуються росіяни завдати більш виваженого, витонченого і масованого удару з огляду на те, що вже давно не було масованих ракетних обстрілів.

«Минулого року, зокрема суровікін власне бездумно, часто безконтрольно використовував ракетні запаси, не рахуючи їх і різного роду ракети летіли по Україні. Ми пам'ятаємо, були запуски понад 100-120 ракет за один удар... Попри такі масовані ракетні удари, бажаного ефекту ворог не отримав, і навпаки виснажив свої ракетні запаси. Це бачимо не лише ми. Це бачать і міжнародні партнери. Це означає, що росія у цьому плані стала слабшою і більш вразливою на інших напрямках, і говорити, що вона може комусь загрожувати тепер у цьому виді озброєнь, якщо вона навіть у війні проти України фактично виснажила свої ракетні запаси, не доводиться», – заявив Юсов.

Теги: Юсов

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях