Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Юсов: Ситуація з Керченським мостом вирішиться тоді, коли потрібно

Соціум25 октября 2023, 10:16 0

Кількість знищеної російської техніки, запасів логістичних центрів в окупованому Криму буде збільшуватися, а ситуація з Керченським мостом вирішиться "тоді, коли потрібно", заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

"Водночас триває комплексна робота з деокупації українських територій, у Криму, безумовно, теж. І те, що окупанти сьогодні справді не почуваються в безпеці - це факт. І кількість знищеної там техніки і логістичних центрів, запасів і схронів БК лише зростає й зростатиме. Як і знищеного особового складу", - сказав Юсов в ефірі телемарафону у вівторок.

Говорячи про подальшу долю Керченського мосту, Юсов сказав, що "все буде, і буде тоді, коли потрібно".

"Питання з мостом не можна сприймати як бажання на Новий рік, хоча це логічне й природне бажання для багатьох людей. Але все відбудеться тоді, коли потрібно", - додав він.

Коментуючи ситуацію з чорноморським флотом рф майбутньої зими, Юсов заявив, що "ідеальний варіант зимівлі російського чорноморського флоту - за моделлю крейсера "москва".

"Це найкраща для них перспектива. Так, кілька місяців вони (росіяни - ІФ-У) вживають заходів для переведення суден, підводних човнів, частини штабної інфраструктури, виведення їх із Криму та облаштування в Новоросійську", - сказав він.

У ГУР зазначили, що оскільки порт у Новоросійську недостатньо підготовлений, то розглядають інші майданчики на окупованих територіях третіх країн.

Теги: Юсов

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях